Proč je infekce strachem horší než infekce Covidem 

 25 února, 2021

Ariel Rea

Potkáváš ho všude. Je velmi infekční. Chytne se tě a těžko se s ním vypořádáš, pokud nejsi dost silný. Teď tu ale nepíšu o Covidu. Píšu tu o strachu.

V současnosti čelíme největší pandemii strachu v historii této planety.

Síla strachu

Strach tu zabíjí mnohem silněji a mocněji než samotný Covid. 

Kdo je strachem sevřen, ten se snadněji infikuje a hůře se Covidu brání. A někdo je strachem sevřen natolik, že ho nezabije ani tolik Covid sám, jako ten strach z něj.

Strach se navíc šíří mnohem snáze než Covid.

Covid tě neinfikuje přes obrazovku, monitor, displej nebo rádio. Zato strach ano. Média jsou taková ohniska infekce, ze kterých se infekce strachem šíří velmi silně a mocně. A tato ohniska jsou všude, skoro se jim nedá uniknout. Všichni řeší ohniska nákazy Covidem a nikdo neřeší ohniska nákazy strachem. A přitom jsou mnohem nebezpečnější. 

Cílené desinformace

Je to všechno obrovská celosvětová davová psychóza. A tato psychóza je neustále živená a pěstovaná. Protože kdo je obestřen strachem, ten je strachem spoután.

A komu vyhovují spoutaní lidé? Kdo tu cíleně šíří desinformace o Covidu? No přeci hlavně vládní suity mnohých "vyspělých" zemí. A další desinformátoři se k nim přidávají. I mnozí odborníci se přidávají k desinformátorům. Ti, co nedokážou situaci vidět v nadhledu a tudíž v pravém světle. 

Mezi desinformátory se infekce strachem taky mocně šíří. A vůbec nejhoršími desinformátory jsou ti, co jsou sami strachem infikovaní.

Jak jsi na tom ty?

A co ty? Už tě strach taky infikoval? Nebo jsi silný a i když tě občas obestře, rychle se dáš zase do klidu?

Jak to mám a dělám já

I já občas cítím, jak se mě chce strach chytnout, jak se na mě chce přisát. Jsem energeticky hodně otevřená. Čistím skrze sebe mnoho kolektivních energií. A když cítím, jak se mě strach dotkne, hned ho zlikviduju. Ptáš se jak? Nebojuju s ním. Neodháním jej. Zlikviduju ho svým klidem.

Ve chvíli, kdy se mně chce zmocnit, si uvědomím, že je to jen kolektivní strach. Že není čeho se bát. Že nejsem v bezprostředním ohrožení. Zakotvím se do svého těla a do svého klidu. Zhluboka se nadechnu a vydechnu a rozprostřu v sobě klid a mír. To je ta nejlepší léčba. A funguje nejen proti strachu, ale i proti Covidu. Zkus to taky.

Doma si nepouštím děsící zprávy, občas mrknu na internet, abych si vybrala to, co je pro mě užitečné a co se mě bezprostředně dotýká. Doma si místo děsivých zpráv pouštím krásnou hudbu. A často při té hudbě tančím. Tančím v uvnitřnění, je to jedna z nejkrásnějších meditací. Meditace v tanci.

Setkávám se cíleně s lidmi, kteří jsou v pohodě, vzájemně na sebe záříme svou lásku a klid, a tak se posilujeme, abychom mohli být takovými malými, ale silnými ostrůvky klidu, které to tu všechno zakotvují. 

Starám se o sebe, abych byla v rovnováze. Nadměrně se nevyčerpávám, odpočívám, když potřebuji. Dělám to, co dělám ráda. Tvořím. Jím dobře, spím dobře, hýbu se, hladím, objímám, líbám, miluji (i sebe i se). 

Zkus se stát ostrůvkem klidu

Zkus to i ty. Buď ostrůvkem klidu v téhle neklidné době. Buď klidný a šťastný a neměj pocit, že na to nemáš právo, když ostatní trpí. V téhle době je šťastných, klidných a od strachu osvobozených lidí nejvíc potřeba. Jsme sůl této země. Jsme hojivým balzámem na rány této země. Jsme těmi, kdo léčí svým klidem.

Léčivá nákaza klidem

Nákaza klidem by byla tou nejlepší léčbou na nákazu strachem i Covidem. Jenže klid se nešíří tak snadno. Není totiž tolik vidět ani slyšet. Ale kdo chce, ten ho nejen uvidí, ale i ucítí. Pozná, že je i v této době možné vyzařovat klid. A když si z tebe nebo ze mě nacucne trochu toho klidu, možná se mu podaří se naším klidem nakazit.

Nákaza klidem je tou nejkrásnější a nejléčivější nákazou.

Buď ohniskem nákazy klidem a šiř svůj klid k lidem.

K tématu strachu

Jak pracovat se strachem: Video Jak se zbavovat strachu a nenechat se jím omezovat

A návod se spoustou souvislostí najdeš i v článku Jak pracovat se strachem.

Jak odolávat kolektivním strachům: Video Proč tolik podléháme kolektivním strachům a co s tím

K tématu Covidu

Na Covidové téma svítím i v dalších článcích a videích:

Videa: jsou řazena od nejstaršího

Video o současném dění kolem viru, očkování a pravděpodobném vývoji situace - video, které ti v kostce ukáže důležité skutečnosti a cesty ke zlepšení

Video O zpronevěře současné medicíny v souvislosti s virem - o roli medicíny, očkování a absurditě současného stavu

Video Proč sílí kontrola kolem viru - o příčině rostoucí kontroly, omezování svobody a věcech v pozadí

Video Jak je to s rizikem infekce a těžkými průběhy nákazy - kdy vzniká infekce

Video Jak graduje situace kolem viru a očkování - aktualizované informace a proč je potřeba varovat očkované před dalšími dávkami očkování

Video Skrytá cenzura na YouTube

Video Proč je důležité šířit informace a výzva všem probuzeným  - jak je to s informacemi a proč budhovský přístup nestačí

Články:

Jak se chránit před Covid - jakým způsobem můžeš infekci Covidem vnímat a jak můžeš účinně a přitom přirozeně podporovat svou imunitu.

Odborné stanovisko ukazující nebezpečnost vakcín proti viru - výstup odvážných lékařů a vědců

Jak v Covidové době léčíš, i když nic neděláš - jakými mechanismy skrze sebe léčíš.

Pravá podstata toho, co se děje kolem Covid-superčlánek - mnoho k tématu Covidu a desinformací, k mechanismu vzniku závažnějších zdravotních komplikací, k tématu vládních opatření i očkování.

Kardinální protimluvy očkovací propagandy 

Trochu jiný pohled na očkování proti Covidu - nové úhly pohledu na očkování proti Covidu.

Absurdity očkování proti Covidu - pomatenost doby a nedůvěra v přirozené síly.

Téma Covid - proč s námi vláda cvičí - o tom, co se tu děje a jak můžeš situaci zlepšit i ty.

Proč je plošné testování dětí i dospělých nesmyslné a škodlivé - jak se postavit k nařízenému testování


Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.