Video O zpronevěře současné medicíny v souvislosti s virem 

 1 srpna, 2021

Ariel Rea

Povím ti, jak se současná medicína zaprodává systému a zpronevěřuje svému prvnímu přikázání. I jaká se tu hraje hra. Dozvíš se i důležité souvislosti o očkování proti Covidu. Přidám ilustrační příběhy ze života, které ukazují neadekvátnost opatření, absurditu současného stavu a podkopávání důvěry v přirozené síly člověka.

Toto video obsahuje informace, které jsou velmi silně cenzurované. Proto ho nevkládám na YouTube, ale najdeš ho na mém NášTub kanále. Video  má 12 minut.

Pokud by se vyskytl problém se spuštěním videa na této stránce, můžeš si je pustit ZDE.

K tématu

Můžeš si přečíst odborný výstup mnoha odvážných lékařů a vědců z celého světa, kteří vytvořili zprávu, která ukazuje neodůvodněnost plošného očkování dětí i dospělých, nebezpečnost vakcín, problematická místa a pochybení farmaceutických firem. Najdeš jej v článku Odborné stanovisko ukazující nebezpečnost vakcín proti viru.

K tématu jsem natočila ještě video O současném dění kolem viru, očkování a pravděpodobném vývoji situace. V rámci mého blogu najdeš audioverzi a přepis videa do textu a mou videoreakci na zásah cenzury, která mi toto lidmi mohutně sledované video z YouTube smazala. Toto vše najdeš ZDE. Samotné video si můžeš pustit ZDE.

A k tématu kontroly a omezování svobody v souvislosti s virem je pro tebe i příspěvek Video Proč sílí kontrola kolem viru.

Video Jak graduje situace kolem viru a očkování - aktualizované informace a proč je potřeba varovat očkované před dalšími dávkami očkování

Sdílením tohoto článku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější články

Stačí kliknout na obrázek nebo název článku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - odvážný průzkumník - tvůrce - vizionář

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.