Odborné stanovisko ukazující nebezpečnost vakcín proti viru 

 24 srpna, 2021

Ariel Rea

Dokument od odvážných lékařů a vědců ukazující neuvěřitelné množství pochybení, problematických a nebezpečných aspektů vakcín proti Covidu (nejen Comirnaty, ale i dalších). Ukazuje neopodstatněnost plošného očkování u dětí i dospělých, velká rizika očkování i další pochybení výrobců vakcín.

Na základě tohoto dokumentu si můžeš udělat vlastní názor na to, jak nebezpečné látky to jsou. A pokud jsi lékař nebo zdravotník, můžeš zde nahlédnout to, že slepá důvěra lékařů v systém a produkty vakcinačního průmyslu je tím, co poškozuje pacienty ve jménu ochrany jejich zdraví i tím, co ze zdravých lidí dělá lidi nemocné.

Přidávám i odkaz na web tvůrců dokumentu a dále odkaz na videorozhovor s českým vakcinologem, který se o vakcínách proti Covidu vyjadřuje také otevřeně a s odvahou. Jeho názory jsou zcela v souladu s níže uvedeným dokumentem.

Dokument se ti otevře po kliknutí na náhledový obrázek v novém okně. Můžeš si jej přečíst, vytisknout nebo stáhnout a v nezměněné podobě jej šířit.

Pokud jsi lékař, velmi ti doporučuji, aby ses po přečtení tohoto dokumentu podíval na web autorů tohoto dokumentu (odkaz najdeš i níže) a vyzývám tě, abys učinil vše pro to, aby bylo toto poškozující očkování co nejdříve zastaveno.

Děkuji překladatelům tohoto dokumentu.

Web tvůrců dokumentu

Na webových stránkách Doctors for COVID Ethics najdeš i další informace. Na tamním blogu už je řada odborných článků s jasnými výstupy, jsou tam záznamy konference, materiály, které tito lékaři a vědci signovali...

Další zásadní informace od českého vědce vakcinologa

Doporučuji ti ke shlédnutí video: Rozhovor s prof. RNDr. Jaroslavem Turánkem, CSc, DSc. Hlavně v druhé části rozhovoru mluví o rizikovosti vakcín, zcela ve shodě s dokumentem výše.

Rozhovor byl k dispozici původně na dvou platformách. Na Vimeo a na NášTub. Na Vimeo ho shlédlo několik stovek tisíc diváků, jenže celý kanál Svědomí národa, který toto video zveřejnil, byl cenzurním zásahem smazán a zrušen. Jak vidíš, dějí se tu obrovské špatnosti.

Rozhovor je k nyní k dispozici pouze na NášTub ZDE

Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.