Kardinální protimluvy očkovací propagandy 

 28 října, 2021

Ariel Rea

Očkovací nátlak je postaven na zcela absurdních základech. V tomto článku reaguji na konkrétní prohlášení šéfa ÚZIS jako exemplární ukázku prohnilosti našeho zdravotnictví i naprosté absence elementární logiky. 

Pozn.: Absence elementární logiky je u šéfa Ústavu zdravotnických informací a statistiky! obzvláště pikantní a trestuhodná.

projekt Medicína v souladu

Text prohlášení

Ladislav Dušek, šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky v rozhovoru pro internetové psané médium CNN Prima NEWS:

"Jedinou cestou z epidemie je očkování...

... Ale je potřeba si říct, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. A pokud někdo vědomě nedodržuje ani elementární opatření, není naočkován a nakazí půlku autobusu, kde bude třeba pět řádně naočkovaných 70letých lidí, kteří jedou od lékaře a kteří pak skončí na JIP, tak si myslím, že tam svoboda jednoho člověka měla už dávno skončit..."

Když pomineme naprostou desinterpretaci svobody jednotlivce, co nám z toho vychází?

1. Pokud je očkování skutečně účinné,

pak se přeci ti 70letí řádně naočkovaní lidé nemusejí vůbec těch nenaočkovaných nakažených bát. Vakcína je přeci přede všemi nebezpečími ochrání. Nebo ne?

projekt Medicína v souladu

2. Pokud očkování chrání před vážnými průběhy Covidu,

jak se tu všude tvrdí nejrůznější odborníci, jak by potom mohli 70letí řádně naočkovaní občané skončit na JIP? Vždyť když očkování chrání před vážnými průběhy, budou mít přeci jen lehčí průběh, který zvládnou doma. Nebo ne?

projekt Medicína v souladu

3. Pokud platí opak a to, že očkování účinné není,

tedy se skutečně musejí řádně naočkovaní 70letí občané bát těch nakažených. Ovšem tím, že nenaočkované naočkujeme neúčinným očkováním, nic nevyřešíme, protože vakcína nefunguje a riziko nákazy se tím nesníží.

projekt Medicína v souladu

4. Pokud platí to, že je očkování účinné jen částečně,

pak očkování rozhodně není "jedinou cestou z epidemie". Pak je potřeba dělat i něco víc, než jen očkovat. Doporučovat a volit další cesty k posílení imunity, k účinné přípravě na setkání s Covidem. Děje se to? Nikoliv. 

Je tu mnoho přirozených cest, které jsou bezpečné, účinné, levné a zlepší odolnost jednotlivce i populace. A zlepší odolnost nejen proti Covidu, ale i proti celé řadě dalších infekčních činitelů. A dokonce zlepší nejen imunitu, ale celkový zdravotní stav populace. Také zlepší vitalitu daného člověka, jeho pocit ze života, psychickou a fyzickou kondici. 

Proč se tu nejen nepropagují, ale dokonce zcela opomíjí přirozené cesty ke schopné imunitě? 

Např. otužování, pohyb na čerstvém vzduchu, omezení stresu, relaxace, pobyt nebo procházka v lese, vitamín D, strava s dostatkem vitamínů, zdravých tuků (hlavně omega3 nenasycených mastných kyselin), antioxidantů, péče o střevní mikrobiom, kde sídlí až 70% naší imunity, v podobě prebiotické vlákniny, kvašených potravin... Více k tomuto najdeš v článku Jak se chránit před Covid.

projekt Medicína v souladu

Jaká je současná očkovací propaganda

1. Nesmyslná

Pokud ti zbyla ještě trocha zdravého rozumu a logického úsudku, tak to již možná vidíš sám.

projekt Medicína v souladu

2. Neetická

a) Protože zamlčuje a bagatelizuje rizika očkování a vytváří zdání naprosté bezpečnosti a skvělé účinnosti vakcín. 

b) Vytváří tlaky na lidi, aby podstoupili zdravotnický zákrok s nepředvídatelnými dopady proto, aby mohli chodit do práce, do restaurace, za zábavou, cestovat. 

c) Lidi motivuje například výhrou tenisek nebo iPhonu. 

d) Lékaři dostávají finanční odměnu za to, že někoho přesvědčí k očkování. 

e) Cíleně vytváří a posiluje strach z nákazy, což vede ke zvýšení míry stresu a oslabení imunitního systému stresovaných lidí.

f) Cíleně vytváří a posiluje nevraživost vůči neočkovaným lidem. Tím vytváří řadu dalších tlaků a rozděluje lidi, vytváří atmosféru vzájemného ohrožení a nedůvěry.

Kde skončila etika medicíny?

Je to jakoby lidi byli tlačeni do toho, aby šli na operaci proto, aby mohli chodit do práce, za kulturou, cestovat. Je to jako by lidi byli motivováni k tomu, podstoupit operační zákrok tím, že vyhrají tenisky nebo iPhon. Je to jakoby lékaři dostávali provizi z toho, že přesvědčí člověka k tomu, aby se nechal operovat. Kde to jsme?

projekt Medicína v souladu

3. Zločinná

Je zločinem na svobodě, zdraví a životech lidí. Protože se jedná o vakcíny experimentální, které mají alarmující dopady v podobě vysokého procenta vážných poškození nebo úmrtí. A jaké budou dlouhodobé nežádoucí dopady na zdraví a životy očkovaných lidí se můžeme v tuto chvíli jen domnívat.

projekt Medicína v souladu

Nevěříš tomu, že je to zločin? 

Ještě stále jsi přesvědčen o tom, že vakcíny proti Covidu jsou účinné a bezpečné?

Pak se podívej na článek Odborné stanovisko ukazující nebezpečnost vakcín proti viru.

Najdeš tam závěry lékařů a vědců z celého světa, kteří se sdružují pod iniciativou Doctors for COVID Ethics.

projekt Medicína v souladu
projekt Medicína v souladu

Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.