Novinky v mé činnosti 

 3 dubna, 2024

Ariel Rea

V posledních měsících jsem procházela klíčovými a velmi náročnými vnitřními přerody, a tak jsem si mimo jiné záměrně zavírala přísun klientů v rámci mých osobních služeb.

Po těchto přerodech se cítím být dostatečně zkonsolidovaná a připravená pro znovuobnovení mých osobních terapeuticko-léčitelských, oživujících, proměňujících, podporujících i konzultačních služeb.

Osobní služby

A protože já sama jsem těmi službami, částečně jsem přerodila i podobu těchto služeb.

Pomáhám lidem raději v delších setkáních, protože je tak možno jít do hloubky a šířky tak, jak je třeba. Pak během jediného setkání s klientem pořešíme a posuneme mnoho jeho témat, která jsou stejně více či méně spojena.

Pro ty, kteří potřebují základní orientaci v problému či tématu, pro ty, kteří potřebují ukázat možné cesty a nasměrovat, je určena služba Léčivá konzultace, která je dimenzovaná na jednu hodinu. Moje pomoc je tak dostupná i pro ty, pro něž je tříhodinové nebo delší setkání nad současné finanční možnosti.

Přibyla i možnost speciálního dlouhodobého výcviku pro ty, kteří touží po větší, plnější a hlubší seberealizaci a jsou zároveň připraveni čelit náročným vnitřním změnám, které jsou s tím spojeny.

Výuka argentinského tanga

S partnerem vedeme od půlky března kurz argentinského tanga pro začátečníky. Je to pro nás nová úloha, ve které se krásně zabydlujeme a tato práce nám dělá velkou radost.

Dlouho jsem říkala, že nikdy rozhodně nebudu učitelka.... a teď společně s mým partnerem učím jeden z nejkrásnějších, nejléčivějších a nejtěžších tanců...

Už mnohokrát v životě jsem se zakousla do odříkaného chleba, a pak jsem zjistila, jak úžasně chutná...

Dobrovolník v hospicu

Stala jsem se dobrovolníkem v Hospicu svaté Zdislavy v Liberci. Práce s umírajícími mě roky volala a nyní jsem k ní dozrála. V hospicu jsem našla tým mnoha krásných lidí, mnoho spřízněných duší - je to svět sám pro sebe, takový, který ve společnosti, kde je zvykem loktařit a koukat jen na peníze, nemá obdoby.

Návrat do medicíny

Současně se vracím i do medicíny. Už ne jako systémový lékař, nýbrž jako doktor - záchranář v soukromé neziskové humanitární záchranné službě Royal Rangers. Tvůrce a provozovatel této záchranky je renesanční člověk se lvím srdcem záchranáře, který tu tvoří obrovské hodnoty a přitom je téměř neviděn. Ráda bych jeho práci mocně podpořila. Nejen tím, že jsem a budu součástí jeho týmu, ale i dalšími způsoby.

Začínám navazovat spolupráci se systémovými lékaři se záměrem podporovat nutnou proměnu medicíny a zdravotnického systému.

V rámci tohoto bych mimo jiné ráda propojovala medicínu s tzv. alternativními přístupy, což je nezbytné středové řešení, které tu vytvoří obrovskou hodnotu na mnoha úrovních:

  • otevře nemocným možnost skutečně se uzdravit, a to i v případě tzv. nevyléčitelných nemocí
  • odlehčí přetíženým lékařům a celému zdravotnictví 
  • podpoří kompetentní terapeuty a léčitele, kteří pomáhají v čistém záměru a pokoře
  • sníží náklady na zdravotní péči...

Mám v rámci tohoto vizi vytvořit živý seznam terapeutů a léčitelů, kteří pomáhají v čistých záměrech, kompetentně a v pokoře, na který by mohli lékaři odkazovat pacienty, kteří by se chtěli nejenom nechat léčit v rámci klasické medicíny, ale chtěli by se vlastním přičiněním uzdravit.

Osobní služby

Zajímá-li tě, co všechno ti mohu v rámci mých osobních služeb nabídnout a přinést, podívej se sem.

Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.