Video Proč je nesmysl, aby si muži srovnávali penisy a 20+ atributů úžasného milence 

 24 února, 2023

Ariel Rea

Video určené hlavně pro muže, ale na své si přijdou i ženy.

Pokud jsi muž, můžeš zde velmi mocně poléčit svou sebehodnotu a tvé mužské sebevědomí, vědomě se přeskládat tak, aby ses mohl více radovat sám ze sebe a mohl žít mnohem bohatší, radostnější a více naplňující sexualitu. A také se můžeš v mnohém inspirovat.

Pokud jsi žena, můžeš nahlédnout do mužské mentality a mužského nastavení a více mužům porozumět a třeba si i více užívat jejich pozornosti. A i když budu mluvit o atributech úžasného milence, většina atributů platí i pro ženy, milenky. Takže pokud chceš být úžasnou milenkou, pojď se inspirovat.

projekt Ariel Rea

A pokud toužíš po zlepšení tvého partnerského sexuálního života (ať už jsi žena nebo muž), tak toto video může být možností, jak společným sledováním velmi přirozeně a nenásilně toto téma se svým partnerem otevřít. A pokud se z nějakého důvodu na společné sledování necítíš, můžeš svému partnerovi toto video doporučit. A třeba se pak zeptat na jeho dojmy.

Jsem tu zase velmi otevřená a osobní, dotkneme se spolu mnoha důležitých témat. Mimo jiné ti povím o 2 hlavních energetických okruzích, ve kterých při milování koluje energie.

Více ve videu, které má 1 hodinu a 24 minut.

projekt Ariel Rea


projekt Ariel Rea
projekt Ariel Rea

Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.