Ryzí setkání v přírodě

Terapeutické setkání v lese nebo na louce

Můžeme se spolu věnovat čemukoliv, co tě trápí, obsah i délku setkání zcela přizpůsobím tvým záměrům a potřebám.

Vytvořím pro tebe prostor přijetí, porozumění, otevřenosti a blízkosti. 

Forma setkání

Sezení na louce nebo v lese, příjemné putování přírodou či cokoliv mezi tím... 

Můžeš si předem vybrat, co bys rád nebo to necháme vyplynout z přítomného okamžiku.

Delší pobyt v přírodě je sám o sobě v mnoha ohledech léčivý: 

 • snižuje hladinu stresových hormonů
 • normalizuje krevní tlak a tepovou frekvenci
 • působí antidepresivně

Navíc společná chůze či putování, které proložíme různě dlouhými zastaveními nebo spočinutími mají další blahodárné efekty:

 • příjemně tě aktivuje, oživuje a zároveň zklidňuje
 • pomáhá ti spojovat se s tvým tělem i nitrem
 • usnadňuje otevírání témat

Obsah setkání

Tvá témata, záměry, problémy - formou rozhovoru, sdílení, posilujících a léčivých prožitků, v případě potřeby nebo tvého zájmu i různých podpůrných a léčivých cvičení, ... 

Pokud je tvým tématem nemoc, tak ti ukážu, jak můžeš co nejefektivněji postupovat v rámci sebeléčení a pokud budeš chtít, tak spolu vypracujeme i "sebeléčebný plán".

Možné okruhy témat

Můžeme se spolu podívat na jakékoliv tvé téma, oblast, záměr nebo problém. Možné okruhy:

 • nemoc, fyzické i duševní zdraví,
 • spiritualita a seberozvoj
 • sexualita
 • práce a poslání
 • rodinné, partnerské a další mezilidské vztahy
 • mateřství a rodičovství...

Budeme spolu hledat a nacházet ty nejlepší cesty a řešení tvé situace.

Jak ti budu pomáhat

Můžeme si povídat o čemkoliv budeš potřebovat, můžeš sdílet cokoliv budeš chtít. Můžeš přitom skrze slova a prožitky vypustit do společného prostoru cokoliv, co tě trápí a tíží. Jsem pozorným a otevřeným posluchačem, který si je vědom léčivé síly sdílení a naslouchání.

projekt Ariel Rea

Můžu ti doporučit techniky a nástroje, které ti budou pomáhat, můžu ti ukázat, jak se sebou můžeš pracovat v souladu s tvými záměry a potřebami tak, aby ti to přineslo tu nejvyšší možnou hodnotu.

Můžu pro tebe vytvořit meditaci na míru a naučit tě ji, můžu ti pomoci posílit prožitek a léčivý efekt meditace tak, že budu meditovat s tebou. Můžu pro tebe vytvořit zpřítomňující a zakotvující cvičení nebo cvičení k lepšímu spojení s tvým nitrem.

Mohu ti ukázat, jak se můžeš energeticky očišťovat a léčit, mohu ti doporučit vhodné doplňky stravy, úpravu stravy a životosprávy... Tvou situaci můžeme pořešit z mnoha směrů tak,  jak bude potřeba a využít přitom síly tvého vědomí i síly tvého těla.

projekt Ariel Rea


Budu ti přátelským pomocníkem, reflektorem, podpůrcem a facilitátorem. Plně tě budu vnímat na mnoha úrovních a naslouchat ti. Budu tě podporovat ve tvé vlastní síle a kompetenci.

Pomohu ti k hlubšímu ponoření se do sebe, aby ses mohl více spojit s tvou vlastní silou a vnitřní moudrostí. Tím se otevřeš svým vlastním odpovědím a cestám, které pro tebe budou schůdné a které ti budou dávat smysl.

projekt Ariel Rea

Během setkání se můžeme procházet, kdykoliv a kdekoliv se zastavit a třeba si sednout nebo lehnout do trávy...

Můžeme dokonce i tančit, zpívat, koupat si nohy v potoce, můžeme ležet a dívat se do nebe nebo do korun stromů... I společný prožitek má velkou terapeutickou hodnotu. 

Vše bude vycházet z přítomného okamžiku, z tvých potřeb a preferencí a z časových, místních a klimatických podmínek. Krásná energie přírody nám přitom bude nápomocna. 

Pomáhám ženám i mužům

Mohu ti pomáhat, ať už jsi žena nebo muž. Právě z titulu svého ženství.

Jsem plně ženou a miluji ženskou energii, protože je mi vlastní. Proto zcela rozumím ženám a znám jejich potřeby. Jsem také manželkou i matkou a udělala jsem si mnoho zkušeností jako žena.

Jsem sice hodně ženská, ale mám přitom plně rozvinuté i vnitřní mužské kvality. A díky mnoha životním zkušenostem mužům a jejich potřebám rozumím.

Navíc muž se mnou jako ženou může prožívat své mužství v jiných dimenzích a kvalitách, než jak ho prožívá s mužem. Tato zkušenost pak může být sama o sobě pro jeho mužskou identitu posilující a léčivá.

Také ta nejhlubší mužská zranění bývají způsobena ženami a já proto mohu jako žena být tou, která vytvoří léčivou zkušenost a prožitek bezpečí, blízkosti, otevřenosti a svobody bez manipulace a zraňování.

Ariel Rea

Délka setkání

Nejkratší čas, na který se má smysl spolu v přírodě setkat, je 1,5 - 2 hod. Za tu dobu toho můžeme celkem dost probrat a ošetřit.

Setkání může trvat i déle, třeba pokud potřebuješ něco hlubokého, zásadního nebo komplikovaného pořešit.

Délku setkání většinou nechám vyplynout dle potřeb klienta. Odpadá časový tlak a více se uvolňuje prostor pro to, co je potřeba. Ale pokud si to budeš přát, můžeme naše setkání časově ohraničit. 

Když se setkáme na delší čas

Budeme-li mít více času, můžeme se spolu ponořit hlouběji nebo se podívat na více témat.

Více času také znamená prostor, kde můžeš svým vědomím sestoupit z hlavy do těla a srdce, z neklidu a hluku mysli do klidu a míru ryzího bytí...

Můžeš se mnou odložit vše, co není tvé, a tak si umožníš zahlédnout a prožít své ryzí já. 

Nic lidského mi není cizí, a proto tě nebudu hodnotit ani soudit, ať už se projevíš jakkoliv.

Můžeš se mnou být ve své síle i ve své slabosti, nejistotě a zranitelnosti.

 

Proč se nemusíme celou dobu nořit do témat

Libovolně velkou část setkání můžeme věnovat tvým tématům. Pokud budeš cítit, že již nepotřebuješ nic probírat, ale ještě budeš chtít v setkání pokračovat, strávíme spolu i čas, kdy se cíleně do témat nořit nebudeme.

I to tě však může mocně léčit. Můžeš se krásně ponořit sám do sebe, do svých myšlenek, do svého nitra, do přítomného okamžiku i do krásné energie přírody. Já ti v tom budu nápomocna. Během setkání se sebou neustále pracuji tak, abych byla maximálně přítomná.

Často i v těch chvílích, kdy se nemluví, se děje mnoho. Mohou ti přicházet důležitá uvědomění, můžeš lépe integrovat to, co jsme spolu řešili, můžeš získávat nadhled...

 
Ariel Rea

V jakém počasí a roční době se můžeme setkat

Můžeme se setkat v jakékoliv roční době i za jakéhokoliv počasí. I deštivý nebo mrazivý den může být krásný a příjemný, když se jeho půvabu otevřeš a náležitě se oblékneš a vybavíš.

V případě skutečně nebezpečného počasí se přesuneme do interiéru do mého osobního prostoru nebo setkání odložíme na jindy.

Cena služby

všední den

1 500 Kč/hod.

víkend, svátek

2 300 Kč/hod.

Před naším setkáním i po něm se sebou cíleně pracuji tak, abych si zachovala svou energetickou čistotu a otevřenost a mohla ti tak přinést, předat a zprostředkovat tu nejvyšší možnou hodnotu. 

O víkendech a svátcích je má služba dražší, protože budu s tebou namísto toho, abych trávila čas se svými blízkými.

Kde se setkáme a kam se můžeme vydat

Setkáme se na příhodném místě, které pro tebe bude dobře dopravně dostupné. Buď MHD nebo autem, dle tvých možností. Místo setkání si smluvíme telefonicky. Mohu ti pak poslat do e-mailu malou mapku s vyznačeným místem setkání.

Vydáme se do lesů a hor v Liberci a blízkém okolí - Jizerské hory, lesy Prosečského hřebene, eventuálně Lužické hory.

Extra služba - setkání mimo území Liberce

Víceméně pouze pro odůvodněné případy nebo situace. 

Do ceny služby je nutné zahrnout výdaje za mou cestu. Je přitom potřeba počítat cestu tam a zpět. Dle povahy místa a podmínek naší dohody může být cena navýšená o další spojené výdaje. 

Tato extra služba s výjezdem není nároková, rozhodují konkrétní podmínky.

Máš nějaké nejasnosti?

Napiš mi na ariel@arielrea.cz. Moc ráda ti odpovím. Pokud připojíš své telefonní číslo, zavolám ti a probereme to spolu telefonicky.

Jak službu objednáš

Prosím, vyplň a odešli formulář, který najdeš níže. Připoj i své telefonní číslo, abychom se mohli domluvit na setkání telefonicky a přímo.

NEBO

Pokud místo formulářů preferuješ e-mailové zprávy, napiš mi na ariel@arielrea.cz. A připoj i své telefonní číslo.

Vyplň prosím tento formulář a odešli tlačítkem

Jméno
Email
Telefon
Podrobnosti
0 of 1000

Odesláno?

Super! Můžeš se těšit na naše setkání. I já se těším.

Jakmile v e-mailu zmerčím tvou objednávku, ozvu se ti zpět, abychom se domluvili na termínu a podrobnostech našeho setkání.