Osobní služba - již brzy

bivak v lese

Setkáme se odpoledne cca kolem čtvrté a rozloučíme se druhého dne v dopoledních hodinách či před obědem (pozn. časy je možno individuálně upravit).

Přespíme v horském lese (Jizerské hory) v hamakách . A to buď zavěšeni mezi stromy nebo ležíc na zemi (hamaka v tomto případě bude tvořit ministan, který tě ochrání před dotěrnými komáry). Dle počasí a preference můžeme spát pod širým nebem nebo pod přístřeškem z nepromokavé plachty.

Pro tuto službu platí vše, co je uvedeno u Ryzího setkání v přírodě. 

Služba je vhodná pro tebe pokud

  • láká tě dobrodružství spojené s přenocováním v lese,
  • chceš mít více prostoru pro své záměry a témata, můžeme se zabývat i tvými vizemi či zásadními životními otázkami,
  • chceš se nořit hodně hluboko - večer a noc mají své zvláštní kvality, které přejí uvnitřnění a hlubším ponorům,
  • chceš prožít více přijetí, otevřenosti a blízkosti,
  • chceš se více otevřít sám sobě - s přibývajícím společně prožitým časem budeš snadněji odhazovat své obrany a brnění, které ti brání prožívat sebe sama v přirozenosti a ryzosti.
  • chceš si sáhnout na některé své strachy a s mou pomocí s nimi pracovat tak, aby tě opouštěly (strach ze tmy, z přenocování v lese...)

Cena služby

Dle energetické náročnosti a dalších okolností 7 - 10 tisíc korun, cenu nacítím na konci setkání. V tuto chvíli nerozlišuji všední den a víkend, cena je v obou případech stejná.

V ceně je:

- cca 10-12 hodin prostoru pro tvá témata (moje běžná hodinová cena je 1 tis. korun, o víkendu1,5 tis. korun), 

- noční spánek v mé blízkosti, kdy tě i ve spánku bude opečovávat moje energie, 

- zapůjčení náležitého vybavení (kvalitní hamaka s dvojitým dnem a moskytiérou s rychlouvazovacími lany, nepromokavá plachta na zhotovení přístřešku, kolíky a lana).

Potřebné vybavení

Máš-li svou hamaku, můžeš spát samozřejmě v ní, jinak ti zapůjčím svou (hamaka Frontline Mk.7 DD Hammocks s moskytiérou a dvojitým dnem, rychlouvazovací lana Whoopie Slings, ochranná stromová smyčka Tree Huggers, pozn. tato hamaka je komfortní pro lidi do 197 cm a 125 kg), zapůjčim ti i bivakovací plachtu DD Hammocks 3x3m, lano 10m, kolíky.

Jinak budeš potřebovat:

karimatku, spacák, teplé oblečení do spacáku, ideálně i lehkou deku, hygienické potřeby a další tvé nezbytnosti, léky (pokud užíváš), pití, jídlo, pláštěnku nebo nepromokavou bundu, oblečení dle počasí, náhradní oblečení dle zvážení, dobré boty, čelovku, ideálně i nůž, telefon a ev. i powerbanku, ochranný např. pepřový sprej (pro případ napadení divokým zvířetem), velký batoh (pokud nemáš svou hamaku a plachtu, počítej v batohu s dostatečným prostorem i váhou navíc - celkem cca 2 kg, zapůjčené vybavení ti předám až při našem setkání). Doporučuji i pokrývku hlavy např. kšiltovku.

Upozornění

Tato služba je výběrová, tedy pro tebe bude dostupná jen tehdy, pokud se předtím setkáme v rámci jiných mých služeb, případně při jiné příležitosti.

Budu si tak moci navnímat, zda je pro tebe v daný čas tak intenzivní setkání vhodné. Někdy může být lepší setkat se vícekrát na kratší dobu, abys měl více prostoru a času zpracovat a vstřebat prožité, objevené a projevené.

Důležité upozornění

Využitím této služby vstupuješ do mírné, ale přesto divoké přírody na vlastní nebezpečí. Budu připravena tě provázet tak, abychom nebezpečí minimalizovali, ale zcela je vyloučit nelze. Dokonce může být součástí tvého záměru či cesty se setkat s něčím nepříjemným.

V Jizerských horách se vyskytuje zmije (naučím tě nejen bděle chodit v rizikových místech, ale i pracovat se záměrem a udělat si ochranu), klíšťata, divoká prasata, nelze zcela vyloučit vlky, můžeme se setkat s bouřkou v lese, vichřicí... V případě včasné předpovědi nebezpečného počasí bivak odložíme, ale není vyloučeno, že nás může horské počasí překvapit.

Je to pro tebe?

Chceš si navnímat, zda je tahle služba pro tebe?

Pak si přečti článek Bivakovací dobrodružství - je to pro tebe?