Proč vznikl projekt Rodiče a děti a co přináší 

 4 listopadu, 2022

Ariel Rea

Dozvíš se, co mě vedlo k vytvoření tohoto projektu a jakým způsobem ti může pomoci v tvém každodenním životě i v tom, abys mohl přispět k vytváření nového, lepšího světa.

Pomoc dětem a dospělým

Vidím kolem sebe, jak ještě stále velmi málo rozumíme dětem a jejich potřebám. Silně si uvědomuji, jak hlubší porozumění dětem a jejich potřebám může obrovsky usnadnit a obohatit život nejenom dětem samým, ale i rodičům a dalším lidem, kteří se s nimi setkávají.

Podpora nového, lepšího světa

Navíc se ocitáme v období vrcholu úpadku naší civilizace a velkých změn, kdy je a bude potřeba tvořit nové, zdravé a funkční prostředí pro život nás všech. Proto je velmi potřeba, aby z našich dětí vyrůstali zdraví, šťastní a silní dospělí, kteří si budou vědomi sami sebe a kteří budou mít odvahu a sílu tvořit nový, lepší svět.

Náplň projektu

V rámci projektu Rodiče a děti ti budu přinášet informace, souvislosti a inspirace, které ti pomohou porozumět skutečným potřebám dětí a jejich přirozenosti tak, abys mohl být dětem laskavým a podporujícím průvodcem. Také ti budu pomáhat k tomu, abys mohl být šťastným, spokojeným a naplněným rodičem, tím, kdo skrze sebe bude takto podporovat nejen své děti, ale i sebe sama a tvořící se nový, zdravější svět.

V budoucnu bych ráda terapeuticky pracovala nejenom s dospělými, ale i s dětmi. Tak, abych i tímto způsobem mohla podporovat nejen děti samotné, ale i to, co budou jako dospělí v tomto světě tvořit.

V tuto chvíli ještě nejsem schopna spatřit vše, co se bude rodit v rámci tohoto projektu, vše je otevřené tak, aby skrze mě mohl promlouvat a tvořit život sám.

Závěrem

Děti jsou naším pokračováním a naší budoucností. Děti jsou velký poklad.

V současnosti jsou tu velké snahy o to, abychom nejenom na toto zapomněli, ale abychom dokonce naše děti nechali různými způsoby "dobrovolně" poškozovat. Tak, aby se z nich stali slabí a snadno manipulovatelní jedinci, kteří budou sloužit nelidským a ničivým systémům a lidem, kteří by rádi ovládali celý svět.

Každý rodič, který si je tohoto vědom, je tím, kdo své děti před tímto nebezpečím chrání a zároveň takto mnoha způsoby podporuje a tvoří nezbytné změny.

K tématu

Pojď zjistit, jaké 2 mýty o dětech vnímám jako největší a pro dětskou duši nejničivější. Prozradím, že se spolu podíváme na dětské vědomí a na to, jak to děti mají se sexualitou.

Více zde: Video 2 největší mýty o dětech.

Pro tebe

Pokud tě trápí nějaké rodičovské téma či cokoliv jiného, jsem tu pro tebe.

Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.