klasické sezení

Terapeutické setkání v mém osobním prostoru v Liberci

Můžeme se spolu věnovat čemukoliv, co tě trápí, obsah i délku sezení zcela přizpůsobím tvým záměrům a potřebám.

Vytvořím pro tebe prostor přijetí, porozumění, otevřenosti a blízkosti. 

Obsah sezení

Tvá témata, záměry, problémy - formou rozhovoru, sdílení, posilujících a léčivých prožitků, v případě potřeby nebo tvého zájmu i různých podpůrných a léčivých cvičení, ... 

Pokud je tvým tématem nemoc, tak ti ukážu, jak můžeš co nejefektivněji postupovat v rámci sebeléčení a pokud budeš chtít, tak spolu vypracujeme i "sebeléčebný plán".

Možné okruhy témat

Můžeme se spolu podívat na jakékoliv tvé téma, oblast, záměr nebo problém. Možné okruhy:

  • nemoc, fyzické i duševní zdraví,
  • spiritualita a seberozvoj
  • sexualita
  • práce a poslání
  • rodinné, partnerské a další mezilidské vztahy
  • mateřství a rodičovství...

Budu ti přátelským pomocníkem, reflektorem, podpůrcem a facilitátorem. Plně tě budu vnímat na mnoha úrovních a naslouchat ti. Budu tě podporovat ve tvé vlastní síle a kompetenci.

Pomohu ti k hlubšímu ponoření se do sebe, aby ses mohl více spojit s tvou vlastní silou a vnitřní moudrostí. Tím se otevřeš svým vlastním odpovědím a cestám, které pro tebe budou schůdné a které ti budou dávat smysl. Já ti je jen pomohu vytáhnout na světlo.

Jak ti budu pomáhat

Budeme spolu hledat a nacházet ty nejlepší cesty a řešení tvé situace.

Můžeme si povídat o čemkoliv budeš potřebovat, můžeš sdílet cokoliv budeš chtít. Můžeš přitom skrze slova a prožitky vypustit do společného prostoru cokoliv, co tě trápí a tíží. Jsem pozorným a otevřeným posluchačem, který si je vědom léčivé síly sdílení a naslouchání.

projekt Ariel Rea

Můžu ti ukázat, jak se sebou můžeš pracovat v souladu s tvými záměry a potřebami tak, aby ti to přineslo tu nejvyšší možnou hodnotu. Můžu ti doporučit techniky a nástroje, které ti budou pomáhat. 

Můžu pro tebe vytvořit meditaci na míru a naučit tě ji, můžu ti pomoci posílit prožitek a léčivý efekt meditace tak, že budu meditovat s tebou. Můžu pro tebe vytvořit zpřítomňující a zakotvující cvičení nebo cvičení k lepšímu spojení s tvým nitrem. 

Můžu ti ukázat, jak se můžeš energeticky očišťovat a léčit. Mohu ti doporučit vhodné doplňky stravy, úpravu stravy a životosprávy... 

projekt Ariel Rea

Tvou situaci můžeme pořešit z mnoha směrů tak,  jak bude potřeba a využít přitom síly tvého vědomí i síly tvého těla.

Nemusíme ale jen sedět, povídat si nebo meditovat, můžeme dokonce i tančit nebo zpívat, společný prožitek a vzájemná blízkost má velkou terapeutickou hodnotu.

Pomáhám ženám i mužům

Mohu ti pomáhat, ať už jsi žena nebo muž. Právě z titulu svého ženství.

Jsem plně ženou a miluji ženskou energii, protože je mi vlastní. Proto zcela rozumím ženám a znám jejich potřeby. Jsem také manželkou i matkou a udělala jsem si mnoho zkušeností jako žena.

Jsem sice hodně ženská, ale mám přitom plně rozvinuté i vnitřní mužské kvality. A díky mnoha životním zkušenostem mužům a jejich potřebám rozumím.

Navíc muž se mnou jako ženou může prožívat své mužství v jiných dimenzích a kvalitách, než jak ho prožívá s mužem. Tato zkušenost pak může být sama o sobě pro jeho mužskou identitu posilující a léčivá.

Také ta nejhlubší mužská zranění bývají způsobena ženami a já proto mohu jako žena být tou, která vytvoří léčivou zkušenost a prožitek bezpečí, blízkosti, otevřenosti a svobody bez manipulace a zraňování.

Délka sezení

Vyhradím si pro tebe dostatek času tak, abychom se mohli ponořit tak hluboko, jak bude potřeba.

Minimální délka terapeutického sezení je 1,5 hodiny. Sezení může trvat i mnohem déle, bude záležet na tvých potřebách, ideální je proto nechat délku sezení vyplynout. Odpadá tím časový tlak a více se uvolňuje prostor pro to, co je potřeba. Ale je možno naše setkání i časově ohraničit. 

 

Cena služby

všední den

1 500 Kč/hod.

víkend, svátek

2 300 Kč/hod.

Před naším setkáním i po něm se sebou cíleně pracuji tak, abych si zachovala svou energetickou čistotu a otevřenost a mohla ti tak přinést, předat a zprostředkovat tu nejvyšší možnou hodnotu. 

O víkendech a svátcích je má služba dražší, protože budu s tebou namísto toho, abych trávila čas se svými blízkými.

Máš nějaké nejasnosti?

Napiš mi na ariel@arielrea.cz. Moc ráda ti odpovím. Pokud připojíš své telefonní číslo, zavolám ti a probereme to spolu telefonicky.

Jak službu objednáš

Prosím, vyplň a odešli formulář, který najdeš níže. Připoj i své telefonní číslo, abychom se mohli domluvit na setkání telefonicky a přímo.

NEBO

Pokud místo formulářů preferuješ raději e-mailové zprávy, napiš mi na ariel@arielrea.cz. A připoj i své telefonní číslo.

Vyplň prosím tento formulář a odešli tlačítkem

Jméno
Email
Telefon
Podrobnosti
0 of 1000

Odesláno?

Super! Můžeš se těšit na naše setkání. I já se těším.

Jakmile v e-mailu zmerčím tvou objednávku, ozvu se ti zpět, abychom se domluvili na termínu a podrobnostech našeho setkání.