Osobní služba

klasické sezení


Terapeutické setkání v mém osobním prostoru v Liberci

Setkání ve svobodě obsahu i času

Vytvořím pro tebe prostor přijetí, porozumění, otevřenosti a blízkosti. 

Nebudu se ti věnovat, budu s tebou a pro tebe.

Délka sezení

Obvyklá minimální délka terapeutického sezení je 1,5 hodiny.

Vyhradím si pro tebe dostatek času tak, abychom se mohli ponořit tak hluboko, jak bude potřeba, ideální je nechat délku setkání vyplynout. Odpadá tím časový tlak a více se uvolňuje prostor pro to, co je potřeba. Ale je možno naše setkání i časově ohraničit. 

Jaká je cena služby

všední den

1000 Kč/hod.

víkend, svátek

1500 Kč/hod.

Za co platíš

Platíš za hodnotu, kterou získáš. Délka společně stráveného času je jen způsobem, jak jednoduše a čitelně určit cenu mé služby. Ve skutečnosti dostaneš vždy víc, než zaplatíš. 

Před naším setkáním i po něm se sebou cíleně pracuji tak, abych si zachovala svou energetickou čistotu a otevřenost a mohla ti tak přinést, předat a zprostředkovat tu nejvyšší možnou hodnotu. 

O víkendech a svátcích je má služba dražší, protože budu s tebou namísto toho, abych trávila čas se svými blízkými.

Podrobnější informace k obsahu služby

Klikni na políčko, které tě zajímá a tím se ti otevře schovaný text. Zavřeš ho opětovným kliknutím na nadpis políčka.

Co všechno můžeme

Můžeme...

Můžeme hledat a nacházet ty nejlepší cesty a řešení tvé situace.

Můžeme si povídat o čemkoliv budeš potřebovat, můžeš sdílet cokoliv budeš chtít. Můžeš přitom skrze slova a prožitky vypustit do společného prostoru cokoliv, co tě trápí a tíží. Jsem pozorným a otevřeným posluchačem, který si je vědom léčivé síly sdílení a naslouchání.

Můžu pro tebe vytvořit meditaci na míru a naučit tě ji, můžu ti pomoci posílit prožitek a léčivý efekt meditace tak, že budu meditovat s tebou. Můžu pro tebe vytvořit zpřítomňující a zakotvující cvičení nebo cvičení k lepšímu spojení s tvým nitrem. Můžu ti doporučit techniky a nástroje, které ti budou pomáhat. 

Nemusíme ale jen sedět, povídat si nebo meditovat, můžeme dokonce i tančit nebo zpívat, společný prožitek a vzájemná blízkost má velkou terapeutickou hodnotu.

Můžu ti ukázat, jak se můžeš energeticky očišťovat a jak se sebou můžeš i jinak pracovat v souladu s tvými záměry a potřebami tak, aby ti to přineslo tu nejvyšší možnou hodnotu.

Mohu ti doporučit vhodné doplňky stravy, úpravu životosprávy... Tvou situaci můžeme pořešit z mnoha směrů tak,  jak bude potřeba a využít přitom síly tvého vědomí i síly tvého těla.

Na co všechno se spolu můžeme podívat

Můžeme se spolu podívat na jakékoliv tvé téma, oblast, záměr nebo problém. Možné okruhy:

  • nemoc, fyzické i duševní zdraví,
  • spiritualita a seberozvoj
  • sexualita
  • práce a poslání
  • rodinné, partnerské a další mezilidské vztahy
  • mateřství a rodičovství...

Budu ti přátelským pomocníkem, reflektorem, podpůrcem a facilitátorem. Plně tě budu vnímat na mnoha úrovních a naslouchat ti. Budu tě podporovat ve tvé vlastní síle a kompetenci.

Pomohu ti k hlubšímu ponoření se do sebe, aby ses mohl více spojit s tvou vlastní silou a vnitřní moudrostí. Tím se otevřeš svým vlastním odpovědím a cestám, které pro tebe budou schůdné a které ti budou dávat smysl. Já ti je jen pomohu vytáhnout na světlo.

Proč pomáhám ženám i mužům

Mohu ti pomáhat, ať už jsi žena nebo muž. Právě z titulu svého ženství.

Jsem plně ženou a miluji ženskou energii, protože je mi vlastní. Proto zcela rozumím ženám a znám jejich potřeby. Jsem také manželkou i matkou a udělala jsem si mnoho zkušeností jako žena.

Jsem sice hodně ženská, ale mám přitom plně rozvinuté i vnitřní mužské kvality. A díky mnoha životním zkušenostem mužům a jejich potřebám rozumím.

Navíc muž se mnou jako ženou může prožívat své mužství v jiných dimenzích a kvalitách, než jak ho prožívá s mužem. Tato zkušenost pak může být sama o sobě pro jeho mužskou identitu posilující a léčivá.

Také ta nejhlubší mužská zranění bývají způsobena ženami a já proto mohu jako žena být tou, která vytvoří léčivou zkušenost a prožitek bezpečí, blízkosti, otevřenosti a svobody bez manipulace a zraňování.

Upozornění k obsahu služby

Ačkoliv spolu můžeme prožívat velkou otevřenost, blízkost a hloubku, služby sexuálního charakteru nejsou součástí mých služeb.

Máš nějaké nejasnosti?

Napiš mi na ariel@arielrea.cz. Moc ráda ti odpovím. Pokud připojíš své telefonní číslo, zavolám ti a probereme to spolu telefonicky.

Jak službu objednáš

Prosím, vyplň a odešli formulář, který najdeš níže. Připoj i své telefonní číslo, abychom se mohli domluvit na setkání telefonicky a přímo.

Pokud místo formulářů preferuješ raději e-mailové zprávy, napiš mi na ariel@arielrea.cz. A připoj i své telefonní číslo.

Vyplň prosím tento formulář a odešli tlačítkem

Jméno
Email
Telefon
Podrobnosti
0 of 1000

Odesláno?

Super! Můžeš se těšit na naše setkání. I já se těším.

Jakmile v e-mailu zmerčím tvou objednávku, ozvu se ti zpět, abychom se domluvili na termínu a podrobnostech našeho setkání.