Jsem lhářka a klamu nebo ne? 

 2 listopadu, 2021

Ariel Rea

Otevírám skrze sebe téma, které ve mně dlouho čekalo na zhmotnění. Jeden muž tomuto zhmotnění nyní napomohl.

Podívej se na úvodní koláž ze dvou mých fotografií. Na horní fotografii vidíš ženu utrápenou životem a na dolní fotografii vidíš ženu uvolněnou a zářící. Obě fotografie vznikly před rokem během jednoho dvouhodinového nahého focení a jsou zcela přirozené a bez retuší. To všechno jsem totiž já.

projekt Ariel Rea

Napsal mi jeden vnímavý muž a uvádím jen část toho, co jsme si psali. Ve své podstatě se to týkalo jiného tématu a to, co uvádím, napsal jen naokraj. Je to vytržené z kontextu, a tak ti jeho slova dost možná budou znít velmi tvrdě a necitlivě, ale mě neurážejí, protože má ve své podstatě pravdu. Přečti si je prosím.

"Na Youtube mi vyskočilo Vaše video, mám pocit, že jsem i chtěl, aby se tak stalo a zhmotnilo se.
Kdybych Vás potkal někde na ulici, tak si postesknu se slovy, " chudák holka, manžel jí dává kapky". Klamete tělem, je až zarážející jakou máte kuráž, čistou energii a to, jak si rozumíte s Gaiou....

... Každé slovo je pravda, čistá láska, ale projevem nepřesvědčíte... Vidíte, a když Vás vidím, vidím jen bolest, utrpení, zjizvené celé tělo od prožitků jak v tomto životě, tak předešlém."

projekt Ariel Rea

Co všechno jsem já

Jsem všechno, co tu najdeš. Jak na fotografiích, tak i ve videích. jsem i to, co píše ten muž.

Jsem plná zdánlivých protikladů, vše existuje spolu a vedle sebe zároveň.

  • Jsem žena, která byla krutě zkoušená životem a všechny zkoušky nejenže přežila, ale dokonce proměnila ve svůj růst. 
  • Jsem žena, která prošla peklem, jakým nikdo v historii téhle planety neprošel. Žena se speciálními úkoly, které v tuto chvíli není ještě čas odtajnit. 
  • Jsem žena, která je však uvnitř sebe čistá jak málokdo, i když její tělo nese spoustu jizev. Vše má totiž svou setrvačnost, a tak ještě nějaký čas potrvá, než zmizí ty zápisy z jejího těla.
  • Jsem žena, která je plná vášně k životu.
  • Jsem žena, která došla obrovské moudrosti.
  • Jsem žena, která si na nic nehraje a je sama sebou. I ve videích. I když to znamená, že ukazuje vše, kým je. Někdy je napohled uvolněná a zářící, jindy stažená a trochu sešlá. Ukazuje se ve své pravdivosti. Je natolik ukotvená v těle, že se v jejím výrazu a projevu zračí její aktuální energetický stav. Je sice poměrně hodně ukotvená, ale její duše je tak obrovská, že ještě má dost práce s tím, celou ji v sobě ukotvit.
  • Jsem žena, která je velmi vnímavá a energeticky otevřená, a proto se musí vypořádávat s mnoha energiemi, které nejsou její. A není to snadné ve světě, který je plný přetvářky, konfliktů, zloby a nenávisti. Ve světě plném manipulace, strachu a bolesti.
  • Jsem žena, která ví, že se bude postupně i navenek stávat ženou zářící, mladistvou a smyslnou. Takovou, jakou  ve své duši a ve svém nitru skutečně je.
projekt Ariel Rea

Jak to je?

Má tahle žena právo žít své poslání a šířit svou moudrost do světa, i když ještě nenaplnila svůj budoucí zářivý sebeobraz?

Může tahle žena léčit jiné, i když sama má svá vlastní témata?

Může být tahle žena nedokonalá?

Ano, tahle žena neosloví každého. A o to se ani nesnaží, protože by to byla ztráta energie a marná snaha.

Někoho bude její vzezření odrazovat. Někdo si možná bude myslet, že je lhářka a dělá ze sebe někoho, kým není. 

A ona to ví. I s tím do toho jde. Protože ví, že tohle je její cesta.

projekt Ariel Rea

A taky ví, že se nemůže stát zářící, když nebude žít samu sebe a své poslání. Kdyby chtěla žít své poslání až tehdy, když bude celá zářit, nedočká se.

projekt Ariel Rea

Sdílením tohoto příspěvku pomáháš tvořit lepší svět.

Nejnovější příspěvky

Stačí kliknout na obrázek nebo název příspěvku.

ariel rea

o autorce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

doktor - terapeut - léčitel - vizionář - šaman - alchymista

Léčí bez léků, pomáhá zdravým i nemocným.